DİYARBAKIR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

20 yılı aşkın süredir şehrimizde nakliyat sektöründe siz değerli hemşehrilerimize hizmet veren Öz Diyarbakır Nakliyat firmamız, sizlere sunduğu özel çözümler ile taşınmanıza yardımcı olmaktadır.Diyarbakır Nakliyat bir takım eşyaların bir noktadan başka bir noktaya sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması anlamına gelmektedir. Yaptığımız işte taşınan eşyaların insanlar ve kurumlar için maddi ve manevi değeri bulunmakla birlikte eşyalarınızın sizin için hayati önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple Diyarbakır’ın en köklü nakliyat firması olarak biz eşyadan çok hayallerinizi, geleceğinizi, ümitlerinizi ve değerlerinizi taşımakta olduğumuzun farkındayız. Öz Diyarbakır nakliyat firması olarak sizlerin her bir eşyasına geleceğine ve ümitlerine değer verilmekte özel taşıma sistemleri ile hiçbir masraf ve titizlikten kaçınılmadan ev ve ofis eşyalarınız taşınmaktadır.Öz Diyarbakır Nakliyat olarak gerek kentimizde gerek komşu kentlerde 2005’den beridir güvenle taşıyoruz & güven taşıyoruz.

DİYARBAKIR EVDEN EVE NAKLİYAT

Hepimizin farklı sebeplerden dolayı evimizi değiştirmek zorunda kaldığımız su götürmez bir gerçektir. Gerek isteyerek gerekse istemeyerek yapılan ev taşımalarında doğal olarak insanların dert edindiği ilk konu eşyalarının hiç bir zarara uğramadan yeni yuvasına taşınmasıdır. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız yirmi yıldan fazla süredir gerek Diyarbakır’da gerek diğer çevre illerde evini taşımak isteyen halkımıza profesyonel ekip ve ekipmanları ile kusursuz bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ev eşyalarınızın sizin için çok kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun farkındalığı ile hareket ediyoruz.Öz Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız taşınacak eşyalarınızı özel olarak paketleyip ambalajlandıktan sonra eşyaları hiç bir şekilde zarar görmeden araçlarımıza yerleştirip yeni adresinize taşıyor. Güvenlikten ödün vermemek adına yapmış olacağımız tüm Diyarbakır evden eve taşımacılık işleri sürece başlanmadan önce özel nakliyat sigortası kapsamında güvence altına alındıktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.

DİYARBAKIR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Günümüzde gelişen son teknolojik sistemlere paralel olarak geleneksel taşımacılık yöntemi önemini yitirmiş; yerini modern taşıma araç gereçleri almıştır. Biz de gelişmelere ayak uydurarak Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmetimiz ile hangi semtte ya da hangi apartmanın kaçıncı katında oturduğunuz fark etmeksizin asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızın hasar görme riskini ortadan kaldırıyoruz, bu sayede eski usul olan merdivenlerde taşırken eşyalarınızda oluşabilecek hasar ve personellerimiz’de oluşabilecek sakatlanmaların önüne geçerek maddi ve manevi zararları bertaraf ediyoruz. Diyarbakır asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile evden eve asansörlü nakliyatın yanı sıra ofis ve büro taşımacılığını da asansörlerle yaparak iş yerinizdeki eşyalarınızı asansörle taşıyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf edip hem de taşınacak eşyaların zarar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz.Diyarbakır Şehir içi ev taşıma, şehirler arası ev taşıma ve ofis büro taşımacılığı fark etmeksizin Diyarbakır’dan Türkiye’nin 81 iline asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

DİYARBAKIR ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası taşımacılık işlemleri birden çok unsurun tamamlanmasıyla oluşan bir iş bütünüdür. Firmamız ile şehirler arası taşımacılık konusunda irtibata geçmeniz durumunuzda gerekli şartlar üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra; eşyalar firma personellerimiz tarafından ambalajlama ve paketleme işlemlerine tabi tutularak korumaya alınır. Bu işlemin ardından gruplandırılan eşyalar sırasıyla hassasiyet durumuna göre araca yüklenir. Bu şekilde hiçbir eşyanın zarar görmemesi için gerekli şartlar yerine getirilmiş olur. Daha sonra gidilmek istenen şehir ve ilçeye doğru yola çıkılır. Diyarbakır Şehirler arası nakliyat hizmetimizden faydalanan müşterilerin bu eşyaları sigortalı olarak gidecekleri yere kadar güvenle taşınması sağlanır. Türkiye’de şehir, il, köy fark etmeksizin tüm eşyalarınızın gideceği yere kadar en iyi şekilde ulaşmasıyla taşıma işlemi tamamlanmış olur. Ardından eşyalar tek tek yeni eve taşınır ve tüm işlemlerin sonuncusu da bitmiş olur.