diyarbakir Asansörlü Kiralama
Taşıma işleminde kullanılmak üzere tasarlanan hidrolik sistemli mobilya asansörleri istenildiği taktirde müşterilerimize kiraya verilmektedir. Bu asansörler 21 metre, 26 metre , 37 metre, 45 metre, 56 metre ve 70 metre Kiralık Asansörler olmak üzere çeşitli yüksekliklere çıkmaktadır.
Asansör kiralama isteyen müşterilerimize hangi kat ve yüksekliğe çıkacaksa uygun asansörler tahsis edilir. Asansörler sertifikalı operatörler tarafından kullanılmaktadır. Asansörler kurulumuna uygun olan binalarda kullanılmaktadır. Elektrik teli, ağaç vb gibi engelleyici faktörlerde asansörlerin kurulumları yapılmamaktadır. Yük taşıma kapasiteler 400 ile 300 kilo arasındadır. Kiralama süreleri saatlik ve günlük olarak değişmektedir. İster bir saat isterseniz tüm gün yük asansörlerini kiralayabilirsiniz.
Diyarbakır Asansör Kiralama Hizmeti
Çatınızda bulunan harfiyat malzemelerinizi, taşıma sırasında merdivenlerden çıkarılamayan mobilyalarınızı, balkona yeni aldığınız buzdolabınızın taşınması gibi işlemlerde Diyarbakır asansör kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Diyarbakır Asansör Kiralama hizmetinden yararlanan sektörler